pn–pt.: 08:00–20:00 |
sb: 10:00–18:00

Naprawa wilków do mięsa, pił do mięsa

Jesteśmy gotowi do działania przez
7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę

Kim jesteśmy?

Jesteśmy gotowi do działania przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę

Wykonujemy naprawy w możliwie najkrótszym czasie

Serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę w zakresie obsługi i naprawy urządzeń gastronomicznych

Posiadamy niezbędne narzędzia do naprawy urządzeń elektrycznych i chłodniczych

Naprawa wilków do mięsa, pił do mięsa

Partner serwisowy: Centrum serwisowe obsługujące: naprawa mielniczek, maszyn do mielenia mięsa, pił do mięsa i krajalnic

Producenci mielniczek, maszyn do mielenia mięsa, pił do mięsa i krajalnic tworzą wysokiej jakości urządzenia do pracy w restauracjach, piekarniach i sklepach mięsnych. Jednakże, każde urządzenie ulega naturalnemu zużyciu, zwłaszcza noże i elementy pracujące w warunkach tarcia i wysokiej temperatury. Kiedy konieczny jest serwis mielniczek, maszyn do mielenia mięsa, pił do mięsa i krajalnic w Warszawie, można skorzystać z usług profesjonalistów w Partner serwisowy.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z naprawą i konserwacją mielniczek, maszyn do mielenia mięsa, pił do mięsa i krajalnic w Warszawie.

Naprawa mielniczek w Warszawie

Najczęstszymi powodami awarii mielniczek są ścięte lub uszkodzone ostrze, awaria silnika lub uszkodzenia elementów plastikowych. Nasi specjaliści szybko określą przyczynę awarii i dokonają naprawy mielniczek każdego modelu i z każdym rodzajem usterki. Ponadto, wykonujemy wymianę ostrzy i innych części, regularną konserwację i czyszczenie urządzeń.

Naprawa maszyn do mielenia mięsa w Warszawie

Najczęstszymi przyczynami awarii maszyn do mielenia mięsa są awarie silnika, uszkodzenie przekładni lub elementów mocujących. W przypadku jakiejkolwiek awarii skontaktuj się z nami, nasi specjaliści szybko dokonają diagnozy i zaproponują optymalną naprawę maszyn do mielenia mięsa w Warszawie.

Naprawa pił do mięsa w Warszawie

Piły do mięsa mogą ulec awarii z powodu awarii silnika, takiej jak zerwanie elektrycznego obwodu lub zużycia zębów piłowych ostrzy. W tym przypadku zalecamy skorzystanie z naprawy pił do mięsa w Warszawie w naszym centrum serwisowym.

Naprawa krajalnic do chleba i mięsa w Warszawie

Krajalnice mogą ulec awarii z powodu awarii paska i napędów lub zużytych ostrzy. Nasze centrum serwisowe oferuje profesjonalną naprawę krajalnic do chleba i mięsa w Warszawie, pozwalającą szybko przywrócić funkcjonalność Twojego sprzętu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Cenimy czas naszych klientów, dlatego naprawiamy mielniczki, maszyny do mielenia mięsa, piły do mięsa i krajalnice w Warszawie w najkrótszym możliwym czasie. Nasze specjaliści udzielają bezpłatnych konsultacji i diagnoz Twojego sprzętu. Naprawiamy urządzenia wszystkich marek i producentów.

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi z wykorzystaniem wysokiej jakości części zamiennych i materiałów. Dzięki pracy naszego centrum serwisowego Twoje urządzenie będzie działać na wiele lat i zapewniać stabilną wydajność.

Współpracujemy ze wszystkimi markami

Cennik usług

175 PLN

Ekspertyza techniczna oraz drobne naprawy bez wymiany cześci zamiennych jednego urządzenia

175 PLN

Godzina pracy technika (czas pracy rozliczany za każde rozpoczęte 0,5h.) 175 PLN

+ 50%

Przy wykonywaniu pracy poza godzinami pracy, w weekendy i święta cena wzrasta o 50%

25 PLN

Dojazd technika na terrenie Warszawy. Stawka za 1 km dojazdu poza Warszawę (licząc od centrum miasta) - 2 pln

Opinie

Kontakt

+48 786 511 144

pn–pt.: 08:00–20:00 |
sb: 10:00–18:00

KRS 0000986506
NIP 5273016250
REGON 522927313
Zamów serwis